Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım

Boyasız kaporta göçük düzeltme ile aracınız, eski haline kavuşacaktır. Araçların kaportası farklı sebeplerden dolayı zarar görebilir. Ancak unutulmamalı ki bu zararların giderilmesi, aracın kaportasının eski haline dönüştürülmesi mümkündür.

Boyasız kaporta göçük düzeltme, aracın kaportasının yüzeyinde meydana gelen hasarların özel cihazlar ve elle kullanılan aletler ile düzeltilmesidir. Fakat göçük giderme uygulamasının orijinal bir biçimde yapılması için boyanın hasar görmemesi gerekmektedir.

Boyasız Kaporta Göçük Giderme

Eğer kaportadaki boya zarar görmemişse Cumhur Atölye’nin uzman ekibi; aracınızı çok kısa sürede eski haline getirecektir. Kaportadaki sorun, meydana gelen hasarın büyüklüğüne göre 1 ya da 3 günde tamamlanmaktadır. Hiçbir boya işlemi yapılmadan gerçekleştirilen düzeltme işlemi, aracın orijinalliğine zarar vermemektedir. Araçların kaportasında farklı nedenlere bağlı olarak göçükler meydana gelmektedir. En çok rastlanan nedenler dolu, park esnasında meydana gelen hasar ve sürtmeden dolayı olmaktadır.

Atölyemizde gerçekleştirdiğimiz işlem, aracınızın daha fazla hasar almasını önlemektedir. Meydana gelen hasarın düzeltilmesiyle hasar, daha da büyümemektedir. İşlem, göçüğün meydana geldiği bölgeye farklı boy ve şekillerdeki çubuklarla gerçekleştirilen müdahale ile yapılmaktadır. Bu müdahale, bölgeye arkadan ulaşmak suretiyle yapılmaktadır. Daha sonra, göçük boyaya zarar vermeksizin yapışkan ekipmanlarla çekilip düzeltilmektedir.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Ankara

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız olarak yapılan işlem, küçük çaptaki hasarların giderilmesini sağlar. Yardımcı ekipmanlar ile yapılan işlem için değişik teknikler kullanılmaktadır. Bu noktada, göçüğün durumuyla seçilen teknik arasında ilişki vardır. Gerçekleştirdiğimiz uygulama, “masaj yöntemi” olarak da bilinmektedir. Bu metot şu şekilde uygulanmaktadır:

  • Birtakım ekipmanlar ile aracınızın kaportasındaki hasar yok edilir.
  • İşlem sırasında aracınızda herhangi bir zarar oluşmaması için bütün tedbirler alınır.
  • Tercih edilen uzun çubuklarla hasar gören bölge, düzeltilir.
  • Aracınızın tamamı boyanmaz.
  • Düzeltme işleminin ardından 2 saat kadar beklenir, sonrasında da pasta sürülüp işlem sona erdirilir.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltmenin Fiyatı Nedir?

Küçük hasarların onarımında bu işlem tercih edilmektedir. İşlemin yapıldığı otomobilin değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz. Bunun nedeni, aracın orijinalliğinin bozulmamasıdır. Boyasız kaporta göçük düzeltmenin en iyi tarafı, her araca uygulanabilmesidir. Fiyat, kaportada meydana gelen göçüğün büyüklüğüne göre değişir.

Menü