Boyasız Kaporta Düzeltme

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım


  Boyasız kaporta düzeltme, hasar kaydı oluşmadan aracında oluşan göçüklerini tamir ettirmek isteyen araç sahiplerinin en çok başvurduğu ve en çok memnun kaldığı yöntemlerin başında gelmektedir. İşinin ehli olan ustaların yüzde yüz olumlu sonuç aldığı bu uygulama ile siz de aracınızın değerini düşürmeden tamirini yaptırabilirsiniz.

  Boyasız kaporta düzeltme sayesinde aracınızın boyası ile sonradan sürülecek boya arasında bir uyumsuzluk olma olasılığı ortadan kalkar. Bu yalnızca boyasız düzeltmenin faydalarından bir tanesidir.

  Boyasız Kaporta Düzeltme Nedir?

  Boyasız kaporta düzeltme işlemi araçta meydana gelen dış darbeleri boya kullanmadan onarmaktır. Hususi el aletleri ile aracın kaporta aksamı, saç ve alüminyum alaşımlı panelleri üzerinde darbe almış bölümlere uygulanır. Daha önce boya işlemi uygulanmış ya da macun işlemi görmüş bölgelere uygulanmayan bir yöntemdir.

  Bu uygulama ile zarar görmüş bölgelerin onarımı aracınız değer kaybetmeyecek şekilde yapılır. Herhangi bir şekilde aracınızda oluşan dış darbeleri, aracınızın orijinalliği kaybolmadan yapmak bu yöntemle artık mümkün. Bu uygulama son yıllarda moda haline gelen ve en çok kullanılan yöntem olmuştur. Seramik kaplama, folyo kaplama, boya koruma gibi yöntemleri geçmişte bırakmıştır. Boyasız göçük düzeltme nasıl yapılır bir de ona bakalım.

  Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

  Boyasız kaporta düzeltme nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basit. Ülkemizde bu işi yapan ustaların büyük bir kısmı Güney Amerika’dan gelen ustalar tarafından eğitilmiştir. Geri kalan kısım ise ülkemizdeki ustaların yanında işi öğrenen çıraklıktan yetişmiş ustalardır. Vakumlama yöntemi ya da el aletleri ile hasar almış bölge onarılır. Aracına bu uygulamayı yaptırmış kişiler daha sonra araçlarını satmayı düşündüklerinde, ekspertiz dahi bu uygulamayı anlayamaz. Ancak aracınızı işini çok iyi bilen ustalara emanet etmeniz önerilir. Orijinalliğini kaybetmeyen aracınızı satarken değer kaybına uğramamak için bu yöntemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

  Kasko ile Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi

  Kasko ile boyasız göçük düzeltme işlemi sizin hem zamandan hem de masraflardan tasarruf ettirecektir. Sigorta şirketleri boyasız göçük düzeltme işlemi için gerekli teminatları ve kasko poliçelerini sizi hiç uğraştırmadan size ulaştırır. Ayrıca bu kolaylığı sunarak aynı gün içerisinde aracınızı onarılmış bir şekilde almanızı sağlıyor.

  Menü