Ankara Göçük Düzeltme

Ankara Göçük Düzeltme

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım


  Ankara göçük düzeltme işlemi ile otomobilin hasar gören yüzeyi eski haline getirilmektedir. Aracınız, farklı nedenlerden dolayı zarar görebilir, bu hasarlar göçüklere yol açabilir. Özel cihazlarımızla ve elle kullanılan kimi aletlerle araçlardaki göçükler düzeltilmekte, araç önceki durumuna getirilmektedir.

  Ankara göçük düzeltme çalışmaları, aracınızın estetiğinin bozulmamasını sağlamakta, orijinal gibi görünmesini sağlamaktadır. Önemli olan boyanın zarar görmemesidir, boyanın zarar görmemesi durumunda işlem, hasardaki büyüklüğe göre farklı süreler içerisinde bitmektedir. Genel olarak 1-3 gün arasında süren işlemle boya yapılmadan göçükler düzeltilmektedir.

  Ankara Göçük Düzeltme Hizmeti

  Göçük giderme işlemi için bazı kriterler bulunmaktadır. Göçüğün küçük, aracın 1990 ya da sonrası bir modelde olması, göçük bölgesinde boyanın kırılmamış ve çatlamamış olması, bölgede daha önce herhangi bir macunlama ya da boyama işleminin yapılmamış olması, göçmenin panel kalıp çizgisinde olmaması gibi durumlarda göçükler başarılı bir biçimde düzeltilmektedir. Göçük düzeltmenin sağladığı bazı avantajlar vardır:

  • Göçüğün olduğu bölgede boya ve dolgu macunu kullanmaya gerek kalmaz.
  • Kullanılan yöntemler oldukça ekonomiktir.
  • Göçük giderme uygulaması serviste veya müşterinin adresinde, aynı gün içinde gerçekleştirilir.

  Göçüklerin Oluşma Şekli

  Aracınızdaki göçükler, farklı etkenlere bağlı olarak meydana gelebilir. Şiddetli ve çapı büyük dolular göçük nedenlerindendir. Bunun yanı sıra, park hasarı ve sürtme de göçüklere yol açabilir. Kapı, kaput, bagaj, tavan ve tampon gibi bölgelerde eğer boya hasarı yoksa aracınız orijinal haline benzer şekilde onarılmaktadır. Böylece göçük derecesi büyümez. Göçük giderme işlemi, farklı boylarda ve şekillerde çubuk aparatlar ile yapılmaktadır. Göçük bölgesine arka kısımdan, bu aparatlarla ulaşılarak dışarı doğru bastırılmak suretiyle göçükler giderilmektedir. Bunun dışında, eğer göçük bölgesinin arka kısmına ulaşılamıyorsa boyada zarara sebep olmayan yapışkan ekipmanlarla göçük çekilip düzeltilmektedir.

  Göçük Düzeltme İşlemleri

  Göçük düzeltme uygulaması, çapı küçük olan hasarlar için çok uygundur. Yardımcı ekipmanlar kullanılarak yapılan uygulama için farklı metotlar kullanılmaktadır. Göçüğün büyüklüğü ve durumu, seçilen metodu da belirlemektedir. Uygulama sırasında otomobilinizin zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmaktadır. Uygulama esnasında aracınızın tamamı boyanmamaktadır. Düzeltme işleminin ardından 2 saat beklenmekte ve sonrasında da pasta sürülmek suretiyle işlem tamamlanmaktadır.

  Menü