Tampon Tamiri Ankara

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım


  Tampon tamiri Ankara hizmetimiz kapsamında, farklı nedenlerden dolayı aracınızın tampon kısmında meydana gelen hasarlar, modern teknolojinin yardımı ile düzeltilmektedir. Aracınız, orijinal haline döndürülmektedir.

  Tampon tamiri Ankara için farklı alternatifler bulabilirsiniz ancak firmamız tampon tamiri işlerini aracın tamponuna özel ürünler kullanarak tamir etmektedir. Bu çerçevede, tamponun plastik ya da metal oluşuna göre farklı yöntemler izlenmektedir.

  Tampon Tamiri Ankara Hizmeti

  Ön ve arka tampon, aracın en çok hasar gören kısmıdır. Trafikte seyrederken, park esnasında ve trafik ışıklarında beklerken aracınızın tamponu zarar görebilir.

  • Çarpışma
  • Çarpma
  • Sürtme

  gibi nedenler, tamponun çizilmesine, göçmesine ya da kırılmasına yol açabilir. Bütün bunlar, aracın görünümüne zarar verir ve araç sahibi için tedirginlik sebebi olabilir. Bu yüzden araç sahipleri, araçlarının tamponunu en iyi şartlarda tamir ettirmek ister. Firmamız, aracınızın tamponunu eski haline döndürmek için farklı teknikler kullanmakta ve hassas bir işçilik sergilemektedir.

  Tampon Tamiri Ankara

  Tampon Tamiri Ankara

  Tampon-Göğüs Çatlak Tamiri

  Aracın göğüs kısmında meydana gelen çatlaklar, tampon kısmında meydana gelen hasarlar, çizilmiş plastik parçalar ve eskiyen plastik aksamlar için üzülmenize gerek yok. Aracınızı kullanır iken sürekli olarak gözünüzün önünde bulunan hasar görmüş parçaları düşünerek canınızı sıkmayın.
  Firmamız, oto mini onarım paketi ile aracınızın göğüs ya da torpido bölümünde meydana gelen çatlak ve kırıkları aracın orijinalliğini bozmaksızın onarıyor ve tamir ediyor.

  Araçların en çok zarar gören kısımları tamponlar olduğu için araç firmaları, bu kısımları plastik maddeden üretmektedir. Firmamız, tamponlarda oluşan ezik ve göçük gibi sorunları tamir ettiği gibi kırık, çatlak ve yırtık gibi durumları da düzeltmektedir. Böylece aracınızın orijinalliği bozulmadığı gibi ek maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız.

  Diğer Hizmetlerimiz

  Yukarıdaki hizmetlerimizin yanı sıra,

  • Soyulan kapı tutamakları
  • Rengi atmış kapı kolları
  • Canlılığını kaybetmiş kapı çıtaları
  • Solan tavan çıtaları
  • Soyulan direksiyon
  • kırılmış teyp çerçevesi

  gibi problemler de kolayca çözümlenmektedir.

  Onarım işleminden sonra aracınız hemen hemen ilk günkü dinamizmine kavuşmaktadır. Böylece aracınızın 2. el değeri de artmaktadır. Ayrıca, bu işlemler aracınızın orijinalliği bozulmaksızın çok uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

  Menü