Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme Ankara

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım


  Boyasız göçük düzeltme Ankara hizmetimizle, araç kaportası yüzey kısmında, farklı nedenlerden dolayı oluşan hasarları kusursuz olarak eski haline getirmekteyiz. Göçük giderme işleminin istenen şekilde olması için boyanın hasar görmemesi gerekir.

  Boyasız göçük düzeltme Ankara işlemleri aracınızın orijinalliğine zarar vermemektedir. Atölye Cumhur , boyanın zarar görmediği durumlarda, aracınızı eski haline boyasına zarar vermeden ve ekstra bir maliyet eklemeden yerine getirmektedir. İşlem, hasarın büyüklüğüne göre farklı sürelerde tamamlanmaktadır. Ancak genel olarak 1 ile 3 gün arasında onarım sürmektedir. Yılların tecrübesiyle aracınızdaki göçükler, herhangi bir boya işlemi yapılmaksızın giderilmektedir.

  Göçükler Nasıl Oluşur?

  Farklı nedenler, göçüklerin oluşmasında etkilidir:

  • Dolu
  • Park hasarı
  • Sürtme

  gibi dış etkilerden dolayı oluşan kapı, kaput, bagaj, tavan, tampon gibi alanlardaki boya hasarı meydana gelmemiş bölgelerde araç orijinaline uygun şekilde onarılır. İşlem, aracın daha fazla hasar almasını engeller. Var olan hasarın düzeltilmesi, hasarın büyümemesini de sağlar. İşlem iki şekilde yapılır:

  • Göçüğün bulunan bölgeye değişik boy ve biçimlerdeki çubuk aparatlar ile arka bölgeden ulaşıp dışarı doğru bastırılarak gerçekleştirilen uygulamalar
  • Arkasına ulaşılamayan göçüklerin boyaya zarar vermeyen yapışkanlı ekipmanlar ile çekilip de düzeltilmesi.

  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara İşlemleri

  İşlem, küçük çaplı hasarlar için birebirdir. Yardımcı ekipmanların desteğiyle gerçekleştirilen işlem için birbirinden farklı teknikler kullanılır. Göçüğün durumu, seçilen tekniği de belirler. Uygulamaya, “masaj yöntemi” adı da verilir. Kullanılan teknik aletlerin yardımı ile aracın kaportasında oluşan deformasyon, ortadan kaldırılır. İşlem esnasında aracınızın zarar görmemesi için tüm önlemler alınır. Kullanılan uzun çubuklar ile deforme olan alan, eski haline getirilir. İşlem gerçekleşirken aracın tümü boyanmaz, bu da araç sahibi için oldukça avantajlı bir durumdur. Düzeltme işlemi yapıldıktan sonra 2 saat beklenir ve ardından pasta sürülmek suretiyle işlem tamamlanır.

  Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatı Nedir?

  Uygulama, küçük çaptaki hasarların tamirinde tercih edilir. Bu işlemin yapıldığı araç, değerini kaybetmez ve araç orijinalitesinden bir şey kaybetmez. İşlem, farklı araçlara uygulanabilir, yani işlemin uygulanmasında herhangi bir kısıtlama yoktur. Fakat en önemli nokta aracın boyasının bozulmamış olmasıdır. Aracın boyasının bozulması işlemin uygulanması noktasında zorluklar oluşturabilir. İşlemin fiyatı, göçüğün durumuna göre değişir. Göçük büyük ise haliyle fiyat da buna göre değişecektir.

  Göçük Düzeltme

  Menü