Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Vakumla Kaporta Düzeltme Ankara

Merak Ettikleriniz İçin Sizi Arayalım


  Vakumla kaporta düzeltme Ankara firması Atölye Cumhur; Aracınızın kaportası ve boyasına zarar vermeden aracınızı eski haline getirmektedir. Darbe alan aracınızın kaporta aksamı çok fazla zarar görmemişse ve oluşmuş olan göçük 7 cm çapından büyük değilse özel ekipmanlar ile düzeltme işlemi yapılmaktadır.

  Vakumla kaporta düzeltme Ankara içinde güvenilir ve işinin ehli firmalardan biri olan Atölye Cumhur , yılların uzmanlığı ve deneyimi ile aracınızı orijinalliğinin bozulmamasını sağlamaktadır. Herkes, aracının zarar görmemesini, eğer zarar gördüyse onarılarak eskisi gibi olmasını ister. Firmamız, vakum tekniği ile kısa sürede istediğiniz sonucu almanızı sağlamaktadır.

  Vakumla Kaporta Düzeltme Ankara Hizmeti

  Vakumla yapılan işlemlerde aracın orijinalliği bozulmaz ve araç zarar görmez. Profesyonel bir yaklaşıma sahip olan firmamız, vakumlama tekniğiyle aracınızın değer kaybetmesini önler. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için kaportanın sacının uzamamış ! (sünmemiş), boyanın zarar görmemiş yani boyada çatlama olmaması gerekmektedir. Önceden hasar görmüş olan sac ya da alüminyum alaşımlı panellerin üstündeki göçükler, bu yöntemle giderilemez. Bu durumdaki hasarlı parçanın daha önceden onarıldığı için parça üzerindeki macunun yada boyanın çatlama olasılığı bulunmaktadır.

  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara

  Vakumlu Kaporta Düzeltme İşlemi

  Bu işlem esnasında, üzerinde göçük olan panelin arka kısmına özel ekipmanlar ile ulaşılmakta masaj yöntemi ile göçük dışarıya doğru çekilmektedir. Genel olarak, araçların arka kısmına ulaşmak kolaydır ama bu yöntemin kullanılamadığı durumlarda geleneksel yöntemler kullanılmakta ve aracın göçen bölgesi boyanmaktadır.

  Vakumlu Kaporta Düzeltme İşleminin Avantajları

  Vakumla yapılan göçük düzeltme işleminin şu avantajları bulunmaktadır

  • Vakumlama tekniği ile otomobilin orijinalliği bozulmamaktadır.
  • Aracın 2. el değeri kaybolmamaktadır.
  • İstenen sonuç % 95 gibi bir oranda alınmaktadır.
  • Macunlama ve boyama gibi işlemler yapılmadığı için bekleme süresi çok daha kısadır.
  • Geleneksel onarım metotlarına göre daha ekonomiktir.
  Vakumlu göçük düzeltme işlemleri, golf topundan daha küçük göçüklerde uygulanır. Bazen futbol topu büyüklüğündeki göçükler de düzeltilebilmektedir. Göçük bölgesinin kenar kısımları kırılmamış ve çatlamamış olması gerekmektedir. Göçüğün panel kalıp veya kordon çizgisinin üzerinde olmaması gerekmektedir. Hasarlı olan parçanın daha önce macunlanmamış ve boyanmamış olması gerekmektedir.
  Menü